Policja poszukuje fałszerza oraz złodziei

0
1642

W ostatnich dniach na policyjnym portalu pojawiło się kilka próśb o identyfikację osób z zamieszczonych zdjęć. Ma to związek z pobiciem, kradzieżą telefonu komórkowego, kradzieżą elektronarzędzi oraz fałszowaniem recept, co przyniosło stratę aptece w wysokości 5 tys. zł.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie działania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej i doprowadzenia 5 czerwca 2019 r. do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 5 tys. złotych na szkodę właściciela apteki. Do zdarzenia doszło w aptece mieszczącej się w Tychach przy al. Bielskiej. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Policjant z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży dwóch strug elektrycznych oraz szlifierki kątowej o łącznej wartości 747 złotych. Do kradzieży miało dojść 7 czerwca 2019 roku w sklepie mieszczącym się w Tychach przy ulicy Jaśkowickiej.

Policjant z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży telefonu komórkowego o łącznej wartości 2 tys. złotych. Do kradzieży miało dojść 29 czerwca br. na ul. Darwina 21 w Tychach.

Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzeń lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z Komendą Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

źrodło: KMP Tychy