Miasteczko hokejowe i prezentacja drużyny przed Ligą Mistrzów

0
414

To będzie „Trójkolorowa” sobota. Na Stadionie Miejskim na kibiców czekają nie tylko piłkarskie emocje. Przed spotkaniem GKS Tychy – Odra Opole przed obiektem powstanie miasteczko hokejowe. Mistrzowie Polski będą czekać na fanów już od godziny 16.

Kibice będą mieli okazję zagrać z mistrzami Polski w unihokeja, zdobyć autograf oraz zrobić sobie z nimi zdjęcie. Hokeiści osobiście zaproszą na mecze Ligi Mistrzów, a w kasie Stadionu Miejskiego będzie można kupić karnety. Na najmłodszych czekają również inne atrakcje przygotowane przez GKS Tychy, fundację MultiIntegra i ośrodek „Kibice Razem”. Partnerem wydarzenia jest również Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach, które przygotuje specjalny punkt i niespodzianki dla fanów.

Głównym punktem będzie prezentacja drużyny przed występami w Lidze Mistrzów. W przerwie ligowego spotkania na murawie przed kibicami wystąpią zawodnicy i sztab szkoleniowy. Fani zobaczą również koszulki w których podopieczni Andreia Gusowa będą występować w tegorocznej edycji CHL.

źródło: Tyski Sport