Złote trofea pięściarzy MOSM

0
590

Po sukcesach w pięściarskich mistrzostwach Śląska, zawodnicy MOSM Tychy pojechali na 20. Międzynarodowy Turniej Bokserski do Rybnika i wywalczyli cztery złote medale.

W najniższej kategorii – 50 kg na najwyższym podium stanął Jakub Targiel, który pokonał zawodnika KS Olimpijczyk Katowice Marcina Szklarskiego. W kat. 52 kg nie miał sobie równych Bartłomiej Rośkowicz, zwyciężając Oskara Brzozoka z BKS Jastrzębie Zdrój.  zmierzył się w finale z zawodnikiem z Czech Andrejem Horvathem (Skola Boxu Havirzov). Wysoką formę potwierdził w kat. 63 kg Dawid Szmajda, wygrywając z Gracjanem Ziniewiczem (Kaczor Boks Team Wałbrzych). Trenerem tyskich pięściarzy jest Ryszard Dziopa.

Na zdjęciu tyscy medaliści turnieju w Rybniku: Bartłomiej Rośkowicz, Adrian Klima, Jakub Targiel, Dawid Szmajda.