Atomówki bez medalu po porażce w dogrywce

0
203

W trzecim meczu o brązowy medal Polskiej Ligi Hokeja Kobiet Atomówki GKS Tychy przegrały w dogrywce 0:1 z Unią Oświęcim i miejsce na podium wywalczyły rywalki. Gra toczyła się do dwóch zwycięstw – w pierwszym spotkaniu wygrała Unia 5:4, w drugim Atomówki 6:4.

W dzisiejszym starciu żadna z drużyn przez 60 minut nie potrafiła zdobyć się na celny strzał, choć okazji nie brakowało. Bardzo dobrze jednak spisywały się bramkarki obu drużyn. Rozstrzygnięcie nastąpiło w 3 minucie dogrywki, kiedy to decydującego gola zdobyła Magdalena Klatka.

Atomówki GKS Tychy – Unia Oświęcim 0:1 d. (0:0, 0:0, 0:0, 0:1d).

Atomówki GKS: Burda-Krokosz (N. Harańczyk) – Garbocz, Sztyper, Sosnowska, Frąckowiak, Michałek – Kędra, Jabłońska, Łaskawska, Churas, Cieślewicz – Nadzimek, Marczyk, Kopciara, P. Harańczyk, Wawrzonkowska – Frankowska.