Czy mieszkańcy „A” doczekają się bankomatu?

5
778

18 marca o 16 odbędzie się spotkanie „AktywneA” w kawiarni Akademia Cafe przy ul. Andersa 22. Kawiarenka obywatelska przeznaczona jest dla mieszkańców osiedla „A”, którzy pragną wziąć aktywny udział w rewitalizacji tej części miasta oraz wpływać na przestrzeń wokół siebie.

Podczas poniedziałkowego spotkania zostaną zebrane podpisy pod wnioskiem o zainstalowanie bankomatu na osiedlu. Jedyny osiedlowy bankomat znajduje się przy skrzyżowaniu ul. Burshego i ul. Brzozowej, które znajduje się na granicy osiedli, co jest dość uciążliwe dla mieszkańców Anny. Poza tym każde spotkanie jest okazją, aby przy kawie i ciastku podyskutować z zaproszonymi gości o bieżących sprawach osiedla.

źródło: Akademia Cafe

Bożena
Bożena

ja mieszkam na osiedlu ,,Z”. Bankomat mamy w środku ,,Stokrotki””. Jak z jakichś powodów nie weżmiesz gotówki w sobotę to klapa. W niedzielę bankomat zamknięty. Także popieram mieszkańców osiedla,,A”

szczepan
szczepan

Osiedle R i Żwaków również pustynia.

Arek
Arek

Jedyny osiedlowy bankomat znajduje się przy skrzyżowaniu ul. Burshego i ul. Brzozowej. Dziś niedziela. Bankomat jest niedostępny. Zamknięty. Znajduje się on wewnątrz marketu Netto. Jest jeszcze jeden – na szczęście dostępnym – przed wejściem do markety E.Leclerc, ale to już spacerek na osiedle B.

Łukasz
Łukasz

Czy bankomat jest w gestii miasta?

Krzysztof
Krzysztof

A w budynku dworca kolejowego czasem nie ma bankomatu? Kiedyś chyba był