Poszukiwany sprawca

1
2025

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia ciała. Do zdarzenia doszło w sklepie przy ul. Edukacji. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

W dniu 9 stycznia 2019 roku przed godz. 14.00 w sklepie na ul. Edukacji nieznany mężczyzna popchnął na regał sklepowy pokrzywdzonego, a następnie uderzył otwartą dłonią w twarz. Sprawca oddalił się wychodząc ze sklepu.

W toku prowadzonego postępowania uzyskano wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje w tej sprawie. Jest to mężczyzna w wieku około 25-30 lat, okrągła twarz, krótkie blond włosy, ubytki w uzębieniu, wzrostu około 180 cm, ubrany w kurtkę zimową koloru jasnego moro, spodnie koloru ciemnego typu bojówki.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-334 lub telefonem alarmowym 112.

źródło: KMP Tychy

Yttr
Yttr

Tusk.