Poszukiwani przez policję

0
2464

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży rozbójniczej w jednym ze sklepów na ul. Dmowskiego. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Do kradzieży doszło 30 listopada ur. Nieznany sprawca dokonał kradzieży artykułów o łącznej wartości 100 złotych, a następnie, uderzył pięścią w twarz pracownika sklepu. W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. – W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tych mężczyzn – proszą policjanci.

Rysopis:

Mężczyzna w wieku około 19-22 lat, szczupłej budowy ciała. Ubrany w kurtkę z kapturem koloru szaro-czarnego, na głowie czapka koloru szarego, spodnie dżinsowe koloru czarnego. Twarz szczupła bez zarostu.

Drugi mężczyzna, w wieku około 20-15 lat, ubrany w czarną kurtkę z kapturem założonym na głowie, czapkę koloru czarnego, spodnie dżinsowe koloru jasno niebieskiego, posiada kilkudniowy zarost.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-280 lub telefonem alarmowym 112.

źródło: KMP Tychy