Wciąż bez gola w sparingach

0
198

W środę, 30 stycznia piłkarze GKS Tychy rozegrali w Krakowie trzeci mecz kontrolny przed rozpoczynającą się z początkiem marca rundą rewanżową w I lidze. I po raz trzeci przegrali, tym razem 0:1.

Rywalem tyszan był inny I-ligowiec, Puszcza Niepołomice. Tyszanie do przerwy mieli przewagę i wypracowali kilka okazji na gola, ale żadnej nie wykorzystali. Po zmianie stron, kiedy w trójkolorowych barwach grali głównie młodzi zawodnicy, nie było już tak dobrze. Kiedy mecz dobiegał końca, w 89 min. niepołomiczanom udało się zdobyć gola, który dał im sparingowe zwycięstwo.

Trener Ryszard Tarasiewicz desygnował do gry dwa składy: I połowa: Konrad Jałocha – Mateusz Grzybek, Marcin Biernat, Keon Daniel, Paweł Szołtys – Kacper Piątek, Sebastian Steblecki, Jakub Piątek, Łukasz Grzeszczyk, Omar Monterde – Jakub Vojtuš. II połowa: Marek Igaz – Dominik Połap, Mateusz Pańkowski, Daniel Tanżyna, Konrad Pipia – Maciej Mańka, Kacper Piątek, Łukasz Bogusławski, Nikolas Wróblewski – Michał Staniucha, Artur Siemaszko.

Kolejny sparing czeka tyszan już w piątek, 1 lutego. O godz. 15 zagrają w Karvinie z występującym w czeskiej ekstralidze zespołem MFK.