Underground Pub gra dla Olka

0
221

11.01.2019 odbędzie się koncert „Gramy dla Olka”, w którym zagrają Witek Muzyk Ulicy z  supportem Czupiej Trachy. Bilety dostępne są w przedsprzedaży w cenie 35 zł, a 45 zł w dniu koncertu. Drzwi otwierają się o 19:00. Mamy dwa podwójne zaproszenia, szczegóły tutaj.

GRAMY DLA OLKA

OLEK urodził się jako  wcześniak w 29 tygodniu  ciąży.  Od urodzenia  Cierpi na Dziecięce Porażenie  Mózgowe.  odkąd  wyszedł z  Inkubatora  jest intensywnie rehabilitowany zarówno w  Domu jak i na specjalistycznych turnusach rehabilitacyjnych.  Rehabilitacja daje efekty ale jest to proces  długotrwały….i niestety  BARDZO kosztowny.  OLEK jest  pogodnym 19 latkiem  którego pasją jest  muzyka. Ciężko jest patrzeć na cierpienie swojego  dziecka lecz mimo trudności optymistycznie patrzę  w przyszłość i z dumą  matki walczę o samodzielność  MOJEGO Syna, Żeby rehabilitacja dawała efekty. Olek powinien kilka razy w roku uczestniczyć w turnusie rehabilitacyjnym. Koszt takiego  turnusu to 6.000- 7.000 zl. Celem naszym również jest  zakup  specjalistycznego roweru  który  pomoże Olkowi w samodzielnym funkcjonowaniu i rehabilitacji.

Witek Muzyk Ulicy

Muzyk wśród uliczników i ulicznik wśród muzyków. Komponuje, aranżuje i pisze słowa do piosenek. Jako jedyny artysta w Polsce zagrał na Stadionie Narodowym bez nagłośnienia. Wydał 2 płyty w stylu Folko – Rocko – Punko – Polo. Umiejętnie łączy nuty z literami. Jego marzeniem jest nie śpiewać coverów w Opolu.