Koncert Noworoczny

0
232

Z okazji Nowego Roku w Teatrze Małym odbył się Koncert Noworoczny, na którym wystąpiła Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zabrzańskiej pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego.

Słynne duety operetkowe zaprezentowali soliści: Anna Ogińska – absolwentka Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach oraz Historii Sztuki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i Jakub Sazanów-Lubelski – absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Krakowie.

Władzę miasta na koncercie reprezentowali: Barbara Konieczna przewodnicząca Rady Miasta oraz wiceprezydent Igor Śmietański. – Życzę wszystkim, aby postanowienia, które sobie założyliśmy w 2018 r. udało się w końcu spełnić w roku 2019. Będąc już zupełnie poważnym, chciałbym przede wszystkim życzyć zdrowia i sił do realizacji naszych wszystkich założeń. Podziękować również pragnę publiczności i wszystkim Tyszanom za czynny udział w życiu miasta, czego przykładem jest choćby pełna sala na dzisiejszym koncercie. Do siego roku – składał życzenia wiceprezydent.