Oprawa okularowa od 1zł…

0
103

Doktor Marchewka – Aby każdy dobrze widział!

Doktor Marchewka to największa polska sieć salonów optycznych. O dobrym widzeniu wiedzą niemal wszystko, czego wynikiem jest zaufanie ponad pół miliona bezpłatnie przebadanych Pacjentów.

Stale rosnąca ilość zadowolonych Klientów, powoduje ciągłą ekspansję firmy, dzięki czemu salony Doktor Marchewka można odwiedzić już w ponad 80 placówkach oraz 2 klinikach w Polsce.

A to dopiero początek! https://doktormarchewka.com/salony/

Szeroka oferta okularów na każdą kieszeń

Ofertę Doktor Marchewka tworzą zarówno markowe oprawy jak Ray Ban i Vogue jak i znane marki polskie, które cechuje wysoka jakość, w relacji z przystępną ceną. Szeroki wybór opraw dostępnych w salonach, pozwala każdemu Klientowi znaleźć coś dopasowanego do siebie. Dodatkowo firma aktywnie propaguje hasło, że okulary nie muszą być drogie, dlatego teraz wybrane oprawy dostępne są za 1 zł! Wystarczy, że zdecydujesz się na soczewki za minimum 200 zł, a za oprawy takie jak Germano Gambini, Trussardi, Bruuns Bazaar czy United Colors Of Benetton zapłacisz symboliczną złotówkę!

Gdzie zapisać się na badania?

Na bezpłatne, profesjonalne badania ostrości widzenia, można zapisać się telefonicznie, bądź przez internetowy system rezerwacji: http://systemrezerwacji.doktormarchewka.com/ . Wszystkie informację na temat zapisów, badań, lokalizacji salonów, oferty, czy promocji znajdują się na stronie https://doktormarchewka.com/

Ceny na widoku i profesjonalne, bezpłatne badanie wzroku

W dziedzinie optyki firma wykazuje się nowatorskim podejściem oraz pełnym profesjonalizmem.

Jako pierwsze salony optyczne w Polsce, do procesu aktywnej sprzedaży w Doktor Marchewka wprowadzono katalog soczewek okularowych, w którym przedstawione są ceny, właściwości, zakres mocy, parametry, przeznaczenie i sposób użytkowania – tak aby każdy całkowicie świadomie decydował oraz wiedział, co kupuje.

Doktor Marchewka w Tychach!

Salon optyczny Doktor Marchewka znajduję się również w Tychach. Zapraszamy do zapisów!

Salon Optyczny Doktor Marchewka

ul. Tischnera 1 (Pasaż Kaufland)

43-100 Tychy

Telefon: 32 328 21 36

Mail: tychy@doktormarchewka.com

Godziny otwarcia: Pon. – Sob. 9:00-21:00, Niedz. 10:00-20:00

Doktor Marchewka deklaruje:

Robimy to, a zrobimy jeszcze więcej w myśl hasła „Aby każdy dobrze widział!”

Dodaj swój komentarz!

avatar