Konkurs na najładniejszą choinkę

0
214

– W tym roku postanowiliśmy oddać tyskie choinki do dyspozycji tyszanom, dlatego ogłaszamy Konkurs „Drzewko Bożonarodzeniowe” skierowany do tyskich placówek kulturalno-oświatowych, tj. przedszkoli, szkół podstawowych, liceów, klubów osiedlowych czy młodzieżowych domów kultury położonych na terenie naszego miasta – informuje Miejskie Centrum Kultury.

– Jesteśmy ciekawi pomysłowości i kreatywności. Przygotujmy się na ozdobienie 12 choinek podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego, które już 14 grudnia staną na Placu Baczyńskiego i zostaną oddane w ręce uczestników konkursu – dodają pracownicy MCK.

Zgłoszenia przyjmowane są do 6 grudnia do godziny 12.00 w Miejskim Centrum Kultury w Tychach lub elektronicznie, na adres: agata.nosal@mck.tychy.pl. W konkursie weźmie udział 12 pierwszych zgłoszeń konkursowych spełniających podane w regulaminie kryteria.

Wszelkich informacji na temat konkursu udziela Miejskie Centrum Kultury w Tychach, ul. Bohaterów Warszawy 26 i koordynator konkursu: Agata Nosal, agata.nosal@mck.tychy.pl, tel. (32) 327-02-90 w. 25.

źródło: MCK