Hip Hop w Undergroundzie, mamy 2 wejściówki

0
116

09.11.2018 w piątek o 19.00 w Underground Pubie zagra Hinol z Polską Wersją. Na koncert mamy dwie podwójne wejściówki – szczegóły tutaj.

Polska Wersja to zespół muzyczny wykonujący hip-hop. Powstał w 2012 roku w Warszawie z inicjatywy raperów Jana i Hinola. Debiutancki album formacji zatytułowany „Powrót do przeszłości” ukazał się 26 października 2013 roku nakładem wytwórni muzycznej Pro Rec[1]. W ramach promocji do pochodzących z płyty piosenek „Licz na siebie” i „Nie wiem, czy to świat zwariował” zostały zrealizowane teledyski. Rok później grupa gościła na debiutanckiej produkcji, związanego z kolektywem Ciemna Strefa – rapera Nizioła pt. Pretekst w utworze „W razie w”[2]. Muzycy wystąpili także w wideoklipie zrealizowanym do tejże piosenki.

Hinol przyjedzie do Tychów z materiałem ze swojej solowej płyty „Mej duszy dziecko”.  To pierwsza solowa płyta Hinola, reprezentanta Polskiej Wersji. Po sukcesie albumu „Notabene” współtworzonego razem z Jano, Hinol zdecydował się na wydanie swojego solowego albumu. Słuchając tej płyty możesz spodziewać się kompilacji utworów motywujących, ulicznych oraz lżejszych, trafiających do szerszego grona słuchaczy. Bez wątpienia jest to płyta, która mocno namiesza na rynku w tym roku.