Remisowe starcia piłkarzy

0
177

Po jednym punkcie przywieźli w miniony weekend z wyjazdowych potyczek piłkarze GKS Tychy. Pierwszy zespół Trójkolorowych prowadził już w Suwałkach 2:0, by ostatecznie tylko zremisować.

Po dwóch golach Huberta Adamczyka I-ligowy GKS Tychy prowadził w 44 min. z Wigrami Suwałki 2:0. Niestety, jeszcze przed przerwą gospodarze strzelili kontaktową bramkę, a pięć minut przed końcem meczu wyrównali na 2:2. W 14 rozegranych spotkaniach podopieczni trenera Ryszarda Tarasiewicza zgromadzili 15 punktów i zajmują 13. lokatę.

Lepiej w tabeli IV ligi prezentuje się drużyna rezerw GKS. Tyszanie w minioną sobotę zremisowali w Wilczy z Wilkami 1:1 (wyrównującego gola zdobył Szumilas) i z dorobkiem 17 punktów w jedenastu meczach zajmują 5. miejsce.