Prezydent podziękował nauczycielom

6
1052

W auli Zespołu Szkół Muzycznych w Tychach odbyły się miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej.

W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych Tychów, władz oświatowych oraz liczna grupa dyrektorów i nauczycieli tyskich szkół, przedszkoli i placówek oświatowych.

Wyróżniający się w pracy nauczyciele odebrali z rąk prezydenta Andrzeja Dziuby doroczne nagrody, listy gratulacyjne wręczono też tym pracownikom tyskiej oświaty, którzy w przyszłym tygodniu w Katowicach odbiorą Medale Komisji Edukacji Narodowej oraz nagrody ministra edukacji i kuratora oświaty.

Oprócz podziękowań i życzeń od prezydenta Andrzeja Dziuby, swoje gratulacje i podziękowania przekazała także dyr. Magdalena Zymon z Kuratorium Oświaty w Katowicach oraz reprezentanci funkcjonujących w oświacie związków zawodowych.

Uroczystość ubarwili swoimi występami młodzi instrumentaliści z Zespołu Szkół Muzycznych im. F. Rybickiego.

Foto: Kamil Peszat

Juliusz
Juliusz

A z największej szkoły tyskiej, czyli z TEB Edukacja, jak zwykle nikogo nie zaproszono. Wiadomo. Wg. Władzy niepubliczne szkoły są solą w oku. 20 lat istnienia na rynku szkolnictwa zawodowego w Tychach i blisko 5000 absolwentów za mało żeby zostać zauważonym. Trudno. Po prostu kolejna odmiana gorszego sortu.

beja
beja

to tak jak sprzątaczki 🙂

Henry
Henry

W tak ważnych dniach prezydent musi brać udział, fajnie wyszło widząc po zdjęciach.

beja
beja

tylko spotu wyborczego zabrakło 🙂

edyta
edyta

Poza wyborami, prezydent musi spełniać swoje obowiązki, dobrze że o nich nie zapomina.

beja
beja

oprócz nauczycieli byli tez zasłużeni pracownicy administracji i obsługi, którzy tez maja w ten dzień swoje święto. czyżby oni nie byli wyborcami szanownego Pana Prezydenta !