Zderzenie na ul. Budowlanych

1
1302

Dziś około 14.35 dyżurni Państwowej Straży Pożarnej i Komendy Miejskiej Policji w  Tychach otrzymali zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z motocyklem na ul. Budowlanych. Na miejsce zdarzenia natychmiast wysłane zostały zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Tychy i patrol policji.

Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo. Kierujący motocyklem trafił pod opiekę przybyłych na miejsce ratowników medycznych. Na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń i pozostał na miejscu. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci winnym zdarzenia jest kierujący osobowym Fordem, który wykonując manewr skrętu w lewo na pobliskie miejsce parkingowe nie zachował należytej ostrożności i zajechał drogę jadącemu za nim motocykliście. W wyniku tego wymuszenia doszło do zdarzenia. Przez około czterdzieści minut występowały utrudnienia w ruchu. Po około godzinie uszkodzone pojazdy zostały odholowane przez pomoc drogową. Tyscy policjanci prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

Dario
Dario

zawsze wydawalo mi sie ze omijanie skrecajacego pojazdu ta sama strona w która skreca jest zabronione. ale widac przepisy sie taks zybko zmieniaja ze za nimi nie nadazam.