Nowy Opel Combo Life – premiera w salonach Opel Mucha

0
274

W dniach 12 – 20 października 2018 salony Mucha Auto w Tychach przy ul Beskidzkiej 51
i w Mikołowie przy ul. Katowickiej 59 zapraszają na Dni Otwarte wprowadzające na nasz rynek Nowego Opla Combo Life. Będą to Dni Rodzinnego Biznesu, w czasie których zaplanowano czas na specjalne zaprezentowanie nowego Opla Combo Life, przygotowanie ofert finansowania zakupu oraz możliwość przetestowania Nowego Opla Combo Life w warunkach drogowych. Nie zabraknie drobnego poczęstunku i atrakcji dla najmłodszych.

Promocyjna oferta cenowa Nowego Opla Combo Life pozwala na zakup tego samochodu klientom prowadzącym działalność gospodarczą już w cenie 60 150 zł (cena z VAT wersji 1.2 turbo). Samochód można również zakupić w systemie finansowym Opel Drive Plan w cenie 649 zł miesięcznie https://www.opelmucha.com.pl/opel-drive-plan/

Najnowszy model Opla to bardzo pojemny kombivan o funkcjonalnym i wyjątkowo komfortowym wnętrzu, który odpowiada wysokim wymaganiom każdego prężnego biznesu i jednocześnie jest doskonałym samochodem rodzinnym.

Standardowo montowane, niedostępne u konkurencji rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa czynnego, układy wspomagające pracę kierowcy i komfort eksploatacji samochodu oraz nowoczesny a zarazem ponadczasowy design, ergonomia i walory użytkowe to bezsprzeczne walory, które z pewnością zdecydowały o zdobyciu tytułu Van of the Year 2019. Są to zarazem ewidentne atuty, dzięki którym zakup Nowego Opla Combo Life wydaje się być czymś oczywistym dla wszystkich poszukujących tego typu samochodu.

Opel Combo Life dostępny jest w pięcio- i siedmiomiejscowej wersji nadwoziowej, która zapewnia mnóstwo miejsca na bagaże i aż 28 schowków na drobiazgi. To samochód wszechstronny, mogący zaspokoić różnorakie potrzeby klientów https://www.opelmucha.com.pl/samochody/osobowe/combo-life/wszechstronnosc/. Już w wyposażeniu standardowym Opel Combo Life posiada szereg opcji poprawiających bezpieczeństwo eksploatacji: system rozpoznawania znaków drogowych, automatyczne hamowanie awaryjne, system wykrywający zmęczenie kierowcy, asystent pasa ruchu, tempomat, system ostrzegania przed kolizją, system ułatwiający ruszanie na wzniesieniu, automatyczny włącznik świateł – https://www.opelmucha.com.pl/samochody/osobowe/combo-life/bezpieczenstwo/.

Opel Combo Life może być wyposażony w szereg innowacyjnych opcji niedostępnych w samochodach konkurencji, m.in.: napęd 4×4 z blokowaniem mechanizmu różnicowego tylnej osi, podgrzewaną kierownicę, bezkluczykowe otwieranie i rozruch, wyświetlacz projekcyjny (head up display) – https://www.opelmucha.com.pl/samochody/osobowe/combo-life/innowacje/.

Opla Combo Life napędzają najnowocześniejsze w swej klasie, dynamiczne i wyjątkowo ekonomiczne silniki. Samochód dostępny jest z benzynowym silnikiem PureTech 1.2 turbo o mocy 110KM, oraz z czterema silnikami diesla 1.5 turbo o mocy od 76KM do 131KM. Silniki współpracują z mechanicznymi skrzyniami biegów o 5-ciu lub 6-ciu przełożeniach. Dostępna jest również wersja z automatyczną 8-stopniową skrzynią biegów. Od 2019 roku Nowy Opel Combo Life dostępny będzie również z napędem 4×4.

Opel Mucha zaprasza do swoich salonów:

Tychy
ul. Beskidzka 51
tel. 32 325 00 00
Mikołów
ul. Katowicka 59
tel. 32 226 28 10
www.opelmucha.com.pl