Poszukiwani złodzieje

0
1848

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży telefonu. Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Do zdarzenia doszło w dniu 15 września 2018 roku na ul. Grota Roweckiego w Tychach. Nieustalona osoba dokonała kradzieży telefonu. W toku prowadzonego postępowania wyszczególniono wizerunki osób, które mogą posiadać istotne w tej sprawie informacje.
Rysopis:

1. Mężczyzna w wieku około 40-45 lat, średniej budowy ciała, włosy krótkie ciemne, wzrostu około 160 cm, ubrany w bluzę bez kaptura koloru ciemnego.

2. Mężczyzna wiek około 40 lat, wzrostu około 180-190 cm, włosy krótkie koloru ciemnego, zarost na twarzy, ubrany w koszulę w charakterystyczne wzory -romby, spodnie jeansowe koloru niebieskiego.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z wydziałem do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 997 lub 112.