Derby na remis

3
357

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie 3. kolejki I ligi, w którym GKS Katowice podejmował GKS Tychy.

Rezultat został ustalony przed przerwą. Prowadzenie dla gości zdobył w 20 min. Daniel Tanżyna, który wyskoczył najwyżej po dośrodkowaniu Edgara Berhardta i głową pokonał Mariusza Pawełka. Wyrównał w 33 min. Daniel Rumin.

Pierwsza połowa toczyła się pod wyraźne dyktando katowiczan, natomiast po przerwie gra się wyrównała. Mimo kilku jeszcze okazji z obu stron, remis sprzed przerwy utrzymał się do końcowego gwizdka.

Następne spotkanie podopieczni trenera Ryszarda Tarasiewicza zagrają na własnym stadionie, na którym w sobotę, 11 sierpnia gościć będą spadkowicza z ekstraklasy – Termalikę Bruk-Bet Nieciecza. Początek meczu o godz. 19.

Na zdjęciu: Daniel Tanżyna (z numerem 27) znowu zdobył gola głową.