Dzień Dziecka na sportowo

0
32

Przez sześć godzin będzie się można świetnie bawić podczas imprezy, którą z okazji Dnia Dziecka organizuje Fundacja Vertico i jej partnerzy. Wszystkie dzieci, małe i duże, organizatorzy zapraszają w sobotę, 2 czerwca na tereny przy III LO im. Wyspiańskiego (obok „żyrafy”).
Start imprezy zaplanowano na godz. 13, kiedy to odbędzie się parada tyskich motocyklistów, a potem szereg atrakcji czeka na uczestników aż do wieczora. W programie znajdą się m.in.: pokazy karate (godz. 13.10), mini-zawody Rally-O i pokazy posłuszeństwa psa (13.30), spotkanie z Szajką Szarego Wilka (14), pokazowy trening KKS Polonia Tychy (14.20), występy cheerleaderek (15.10), psi kącik edukacyjny (15.30), pokaz freestyle futbolu (16), pokazy tańca i warsztaty taneczne StageArt Dance Studio (16.30), Mini disco Party (17.30), a imprezę zakończy koncert zespołu Paganda o godz. 18.
Nie zabraknie gier, konkursów z nagrodami, zabaw, stoisk edukacyjnych, dmuchańców i gości, wśród których znajdą się m.in. piłkarze GKS Tychy.