Wygraj bilety na BEST Festiwal

0
18

Już tylko godziny dzielą nas od inauguracji 9. edycji BEST Festiwalu Filmowego „Kino BESTajemnic”, który przez trzy kwietniowe weekendy odbywał się będzie w sali koncertowej Mediateki przy al. Piłsudskiego 16.
Podczas festiwalu widzowie będą mogli obejrzeć dwanaście znakomitych produkcji filmowych – nagradzanych, zbierających entuzjastyczne recenzje krytyków, a jednocześnie pomijanych w popularnej dystrybucji kinowej w naszym kraju.
W pierwszy festiwalowy weekend będzie można zobaczyć dwa filmy w piątek, 6 kwietnia („Ciao Italia” i „Fantastyczna kobieta”) i dwa kolejne w niedzielę, 8 bm. („Jeszcze nie koniec” i „The Square”). Szczegółowy program imprezy i wszelkie informacje na temat prezentowanych filmów znaleźć można na stronie www.bestfestiwal.pl
Zachęcamy też do obejrzenia festiwalowego zwiastuna:  https://youtu.be/GTNzNGC05WU
UWAGA KONKURS! Każdy, kto do czwartku 05.04 do godziny 16:00 na stronie www.bestfestiwal.pl w Shoutboxie wpisze tytuł filmu, na jaki chciałby pójść w ramach „Przeglądu Głównego” BEST Festiwalu Filmowego (6 i 8.04.2018) ma szansę na wylosowanie podwójnego zaproszenia na wybrany przez siebie seans. Wyniki podane będą na stronie festiwalu.