SPA z widokiem na Giewont

0
19

Brawurowa gra aktorska, klimat zakopiańskiego hotelu, zabawne dialogi – to gwarancja rozrywki najwyższym poziomie, na którą zaprasza Teatr Mały w Tychach. 6 października na tyskiej scenie zagości spektakl Emiliana Kamińskiego “SPA, czyli salon ponętnych alternatyw”.
Spektakl jest produkcją Teatru Kamienica z Warszawy, założonego i prowadzonego przez Emiliana Kamińskiego. Widzowie, którzy zdecydują się wybrać do teatru w najbliższy piątek, z pewnością mogą liczyć na dużą dawkę scenicznego humoru w znakomitym wykonaniu.
“SPA…” to komedia oparta na serii niefortunnych zdarzeń i zabawnych zbiegów okoliczności. Hubert, kierownik hotelu w Zakopanem, od miesięcy przygotowuje się na ważną wizytę tajemniczego Prezesa – szefa wszystkich szefów, od którego zależy być albo nie
być hotelu, którym kieruje. Niestety, splot okoliczności i góralska gwara sprawiają, że najwyższy rangą dostojnik trafia do pokoju, w którym nic nie wygląda tak, jak powinno. Mimo że widok z okna jest na Giewont, uwagę Prezesa przykuwa coś zupełnie innego… Nie wszystko jednak jest stracone, ponieważ Prezes pożyteczne połączył z przyjemnym i zaprosił do hotelu kochankę, nie mając pojęcia o tym, że żony też czasem robią niespodzianki…
W obsadzie zobaczymy aktorów znanych m.in. z ekranu telewizyjnego: Paulinę Holz, Piotra Skargę, Piotra Ligienzę, Agatę Załęcką, Annę Powierzę, Arkadiusza Janiczka, Jacka Rozenka. Autorem i reżyserem spektaklu jest Emilian Kamiński.
Foto: Mat. pras.