Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na sportowy festyn z okazji rozpoczęcia wakacji.
Impreza odbędzie się na terenie OW Paprocany w niedzielę, 2 lipca w godz. 15-18 (w przypadku deszczowej pogoda impreza zostanie odwołana). W zabawie mogą wziąć udział dzieci z rocznika 2001 i młodsze. Zgłoszenia w dniu imprezy od godz. 15. Główna konkurencja to tor przeszkód, a w nim: tunele, bieg krótki, bieg w worku, pięcioskok, rzuty do celu i inne wyzwania!
Dla każdego uczestnika przewidziany jest słodki upominek.
Foto: ARC

