Ankieta o aplikacji dla rowerzystów

0
70

Górnośląski Związek Metropolitalny, w ramach realizacji metropolitalnej polityki rowerowej, rozważa stworzenie aplikacji dla rowerzystów.
Aplikacja taka powinna być nowoczesnym narzędziem nawigacyjnym, umożliwiającym dostęp do bogatej bazy informacji o szlakach rowerowych, atrakcjach turystycznych i obiektach użytkowych.
By jak najlepiej przygotować się do stworzenia aplikacji GZM zaprasza do wypełnienia ankiety. Formularz znajdziesz TUTAJ. Uwaga! Ankietę można wypełnić do 9 maja.
www.umtychy.pl
Foto: ARC