Tyszanki, założycielki Fundacji „A WIDZISZ!”, Karolina Chemicz i Lidia Gajdas odebrały w Warszawie nagrodę Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 2014 w kategorii „Osoba Roku”.
Nagroda została przyznana za wszechstronne i konsekwentne promowanie odblasków, za osobiste zaangażowanie w poprawianie bezpieczeństwa ruchu drogowego czego wyrazem jest powołanie Fundacji „A WIDZISZ!”, oraz za nieszablonowe, poruszające wyobraźnię działania profilaktyczne.
Nagroda jest przyznawana przez Kapitułę Nagrody w 5. kategoriach: Osoba Roku, Organizacja Pozarządowa Roku, Instytucja Publiczna Roku, Firma Roku, Media Roku. W skład kapituły wchodzą przedstawiciele Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Instytutu Transportu Samochodowego, Polskiego Czerwonego Krzyża, Automobilklubu Polski, Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego w Polsce, Dekra Polska i Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego.
Patronat honorowy nad uroczystością objęło Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Gala była prowadzona przez Monikę Zamachowską.
Fot. mat. pras.

