5 sierpnia w godzinach wieczornych doszło do wypadku drogowego na DK-86. Na wysokości stacji benzynowej zderzyły się koparka i samochód osobowy. Ranne zostały dwie osoby. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący koparką „Komatsu” nie zachował należytej ostrożności przy zmianie pasa ruchu i tzw. lemieszem zahaczył przejeżdżający lewym pasem samochód osobowy doprowadzając do zderzenia. Kierowcy byli trzeźwi. KMP Tychy prowadzi dalsze dochodzenie w tej sprawie.
Źródło: 112Tychy.pl

