Miejskie Centrum Kultury zaprasza 13 lipca na plac Baczyńskiego na Niedzielę Szachową.
Imprezę rozpocznie o godz. 15.30 symultana szachowa, czyli seans gry jednoczesnej na 16 szachownicach z mistrzem Dawidem Woźniakiem. W tej rywalizacji będą mogli uczestniczyć szachiści urodzeni w roku 2000 i młodsi, który w godz. 15.15-15.30 zgłoszą się u organizatorów. Około godz. 16.45 rozpocznie się otwarty turniej szachowy w grze błyskawicznej (zgłoszenia do godz. 16.15), będzie także można wziąć udział w kiermaszu używanych książek szachowych. Na zakończenie, o godz. 19: 15, wręczone zostaną nagrody uczestnikom turnieju głównego.
Fot. ARC
Źródło: www.kultura.tychy.pl

