300 motocyklistów na zlocie

0
56

Prawie 300 motocyklistów z Tychów i okolic wzięło udział w sobotnim IV Wilkowyjskim Zlocie Motocyklowym.
Imprezę zorganizowali proboszcz parafii pw. Matki Boskiej Królowej Aniołów w Wilkowyjach oraz proboszcz parafii pw. Św. Ojca Pio w Mąkołowcu. Podczas zlotu odbyła się parada motocyklowa, była także msza św. w intencji motocyklistów i plenerowy piknik przy grillu.
Przedsięwzięcie było okazją do promowania szeroko pojętego bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Uczestniczący w zlocie policjanci, przeprowadzili z uczestnikami imprezy pogadanki na temat bezpieczeństwa na drodze. Funkcjonariusze z tyskiej drogówki zwracali szczególną uwagę na takie zagadnienia jak: prędkość, trzeźwość, elementy odblaskowe i bezpieczny ubiór motocyklisty. 
Fot. mat. pras. KMP Tychy