Rozmowy o spółdzielczości w Tęczy

0
72

Dzisiaj, 31 marca, w SDK „Tęcza” odbyło się spotkanie posła Grzegorza Tobiszowskiego (PiS) ze spółdzielcami. Rozmawiano o zmianach ustaw z zakresu funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych.
Uczestnicy dyskutowali m.in. o tym, czy polskie prawo o spółdzielniach mieszkaniowych jest dobre. Zastanawiali się, co należy zmienić, jakie rozwiązania i udoskonalenia wprowadzić. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele: TSM Oskard, SM Zuzanna Tychy, SM Karolina Tychy, SM Teresa Tychy, SM Stella Tychy, Katowicka SM, Mysłowicka SM, SM Górnik Jaworzno, Chorzowska SM, SM Miechowice Bytom, SM Lokator Dąbrowa Górnicza i SM Nowa Jastrzębie.