Zapasy: Medalisci z MOSM

0
347

Dziś w  hali MOSiR rozegrano Mistrzostwa Śląska Dzieci i Kadetów w zapasach. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy MOSM Tychy, zdobywając 9 medali.
W tyskich zawodach wystartowało 140 zawodniczek i zawodników z 8 klubów. Impreza rozgrywana była na trzech matach, wszyscy chwalili jej sprawną organizację i wysoki poziom walk. Oto lokaty zawodników MOSM.
Dzieci: 23 kg – srebro Michał Kściuczyk, brąz Jakub Prędki, 25 kg – srebro Zofia Surdel, 27 kg – srebro Sylwia Juźwik, brąz Kacper Smołuch, 29 kg – srebro Sandra Kosmalska, 35 kg 4. miejsce Jakub Kozyra, 38 kg – srebro Michał Juźwik, 5. Józef Surdel, 47 kg – 7. Dominik Duda, 66 kg – srebro Kacper Młocek.
Kadeci: 69 kg srebro – Łukasz Bagniak, 5. Wojciech Zok.
Zapaśnicy już teraz zapraszają na kolejne zawody w Tychach – 6-7 czerwca rozegrany zostanie ogólnopolski turniej młodzików.
Foto: W kategorii dzieci nie ma podziału na dziewczynki i chłopców, następuje on dopiero od kategorii młodzików…
Foto: Michał Giel.