Pożar w mieszkaniu na Bielskiej

0
95

W czwartek, 13 lutego, do dyżurnego tyskiej straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania na al. Bielskiej. Natychmiast wysłane zostały cztery wozy strażackie.
Na miejscu okazało się, że pali się kuchnia w mieszkaniu na pierwszym piętrze. Strażacy weszli do lokalu przez drzwi i przez okno. Pożar udało się szybko ugasić. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była nieuwaga lokatorki. Nikomu nic się nie stało.
Źródło: 112Tychy.pl