W piątek, 7 lutego, o godz. 18, na Sali widowiskowej w SDK „Tęcza” (Al. Niepodległości 188), odbędzie się koncert Orkiestry Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Orkiestra w swoim repertuarze ma utwory marszowe, koncertowe, religijne, a także transkrypcje muzyki symfonicznej. W ubiegłym roku obchodzono jubileusz 40-lecia działalności artystycznej zespołu. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Organizatorami koncertu jest Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Oskard”.
Fot. mat. pras.

