Tyscy policjanci zatrzymali dwóch tyszan, którzy pobili mężczyznę. Sprawcy przyznali się do zarzucanego czynu. Za to przestępstwo grozi im nawet do trzech lat więzienia.
Do zdarzenia doszło na ul. Jana Pawła II. Poszkodowany mężczyzna zgłosił policjantom, że został pobity przed jednym z lokali. Z ustaleń wynikało, że doszło do awantury, w której dwóch mężczyzn go pobiło. Chwilę po zdarzeniu sprawcy zdołali zbiec. Policjanci rozpoczęli poszukiwania. Zatrzymali mężczyzn po kilku dniach. Aresztowani to tyszanie w wieku 27 i 32 lat.
Fot. ARC

