Gdyby nie czujność sąsiadów…

0
36

Dzisiaj, 16 września, około godz. 16.20 dyżurny tyskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o dużym zadymieniu w jednym z mieszkań na ul. Sienkiewicza. Na miejsce wysłano 4 zastępy straży pożarnej oraz policję. Strażacy przy użyciu drabiny weszli do mieszkania. Jak się okazało, przyczyną zadymienia była pozostawiona na gazie potrawa. Ogień zajął kuchenkę i gdyby nie czujność zaniepokojonych sąsiadów, mogłoby dojść do tragedii, ponieważ właściciela nie było w mieszkaniu.
DSCN6082
Źródło: 112Tychy.pl