Siatkówka: Turniej pierwszoligowy

0
41

Zanim siatkarze TKS Nascon Tychy przystąpią do pierwszoligowych pojedynków, czeka ich turniej o Puchar Prezesa Nascon. Zawody rozegrane zostaną w sobotę, 14.09 w hali przy al. Piłsudskiego. Wstęp wolny.
Po serii meczów sparingowych, kolejnymi rywalami tyszan będą zespoły, z którymi przyjedzie im się bezpośrednio zmierzyć o ligowe punkty. Spotkania zapowiadają się zatem bardzo ciekawie, będzie też okazja przyjrzeć się nowym graczom.
Turniej rozpocznie się o godz. 12 meczem TKS Nascon Tychy – AGH Kraków. O godz. 14 grają AGH Kraków i Kętrzanin Kęty, a o godz. 16 – TKS Nascon Tychy – Kęty.