Zginął podczas wyprzedzania

0
64

W środę około godz. 21:00 doszło do tragicznego wypadku drogowego w Kobiórze –  zginął 19-letni tyszanin. Młody mężczyzna  najprawdopodobniej  podczas wyprzedzania, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu uderzając w drzewo. Strażacy, przy użyciu specjalistycznego sprzętu próbowali ułatwić ratownikom medycznym dostęp do uwięzionego we wraku Pandy nastolatka. 30 minutowa akcja reanimacyjna, niestety nie przyniosła rezultatu. Kierujący samochodem 19-latek zmarł na miejscu, w wyniku odniesionych obrażeń. Od momentu wypadku do późnych godzin nocnych droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana i zamknięta dla ruchu. Policja zorganizowała objazdy.
wypadek_Kobiór_2
Źródło: 112tychy.pl