Rozpoczęły się prace termomodernizacyjne tyskiej siedziby Straży Pożarnej. Przebudowie ulegnie poddasze, tak aby połączyć budynek Komendy oraz budynek Jednostki Ratowniczo Gaśniczej z Centrum Bezpieczeństwa. Dotychczas budynek Jednostki Ratowniczo Gaśniczej z przyległą Komendą był w nieciekawym stanie zewnątrz. Po modernizacji powstanie jeden wspólny kompleks budynków. Remont finansowany jest z budżetu miasta oraz środków środków Państwowej Straży Pożarnej.

fot. 112Tychy

