Regaty o Złoty Róg

0
63

W sobotę uroczyście otwarto sezon żeglarski na Jeziorze Paprocańskim.
Tradycyjnie już na tyskim molo wciągnięto na maszt banderę, a na uroczystości obecny był patron mórz i oceanów – Neptun.
Sezon rozpoczął się regatami o Złoty Róg Miasta Tychy – zwycięzcą została załoga jachtu „Eliza Jane” pod dowództwem Jana Bocheńskiego.
Organizatorami imprezy było Porozumienie Żeglarskie Paprocany, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz WOPR Tychy.