Jutro (18.05.) w godzinach od 6 do 24, w okolicy budowanego ronda na ul. Oświęcimskiej, będą trwały prace drogowe.
Jak informuje Miejski Zarząd Ulic i Mostów, jeżeli uda się wykonać zakres prac zaplanowany na weekend, z początkiem tygodnia na ul. Oświęcimskiej zostanie zlikwidowany ruch wahadłowy (jednak wjazdy na drogę wewnętrzną Fiata Auto Poland oraz nowego łącznika ulic Oświęcimskiej i Serdecznej nadal będą zamknięte). MZUiM zwraca się z prośbą do kierowców, aby w miarę możliwości omijali rejon budowanego ronda.
Nowe rondo znajduje się przy wjeździe na łącznik z ul. Serdeczną i droge dojazdową do fabryki Fiat Auto Poland. Inwestycja ma zakończyć się z początkiem czerwca.

