Hokejowa reprezentacja Polski rozpoczęła zgrupowanie w Tychach przed turniejem Euro Ice Hockey Challenge (7-9.02). W zajęciachy bierze udział 24 zawodników.
Przygotowania i turniej w Tychach poprzedziły badania wCentralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie. Na dzisiaj ekipa miała zaplanowane dwa treningi – w sali gimnastycznej i na lodowisku. Przypomnijmy, iż wśród powołanychkadrowiczów jest sześciu zawodników GKS Tychy: Michał Kotlorz, Rafał Dutka, Adam Bagiński, Jakub Witecki, Mikołaj Łopuski, Grzegorz Pasiut.
Na zdjęciu: Podczas listopadowego zgrupowania w Tychach kadra A zagrała z kadrą B.
Foto: Eliza Madej.

