Turniej Piłki Nożnej Pięcioosobowej: Zwycięski Rodakowski

0
1108

Piłkarze KS Rodakowski okazali się bezkonkurencyjni w 11. Noworocznym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Pięcioosobowej – Tychy 2013. Wygrali wszystkie 9 spotkań.
W zawodach zorganizowanych przez KRS TKKF Pionier Tychy (Sławomir Skowroński) i GKS Futsal Tychy (Sławomir Wróbel) wystartowało 14 drużyn, które pierwszej fazie rywalizowały w dwóch grupach. W ćwierćfinałach zanotowano KS Rodakowski – Fenomen Ledger 1:0, Nafciarze Manhattan – OS Ajax 1:1, k. 2:3, Bad Boys – Piłkarscy Emeryci 2:0, Piwkarzyki – Pod Jesionami 2:1, a w półfinałach Rodakowski pokonał OS Ajax 4:1, a Bad Boys wygrał w karnych z Piwkarzykami 3:2 (1:1).
Brąz zdobył OS Ajax, po zwycięstwie z Piwkarzykami 5:3. W finale Rodakowski pokonał Bad Boys 1:0 (Jacek Kańtor).
W barwach KS Rodakowski zagrali: Krzysztof Mokry, Jacek Kańtor (król strzelców – 7 goli), Norbert Stworzyjan, Łukasz Biliński, Zygmunt Biliński, Tomasz Sitkowski, Rafał Ptak, Tomasz Matysek.
Oto końcowa klasyfikacja: 1. KS Rodakowski, 2. Bad Boys, 3. OS Ajax, 4. Piwkarzyki, 5. Pod Jesionami, 6. Nafciarze Manahattan, 7. Piłkarscy Emeryci, 8. Fenomen Ledger, 9. KS Olimpia 02, 10. KS All Black’s & Red’s, 11. Byle Do Przerwy, 12. Szakale, 13. Hard-Plast, 14. Madex.