W mieszkaniu przy ulicy Arkadowej doszło w sobotę do tragedii. Dwie osoby zatruły się czadem i zmarły. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
W sobotę, około godziny 16. służby ratownicze otrzymały zgłoszenie od sąsiadów, że z jednego z mieszkań przy ul. Arkadowej leje się woda. Po wejściu do mieszkania funkcjonariusze znaleźli nie żyjących 56-letniego właściciela mieszkania i jego 30-letnią partnerkę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zatruli się tlenkiem węgla.
Foto: Eliza Madej

