Padający śnieg nie przestraszył ani rowerzystów, ani dzieci które na Rynku oczekiwały Świętego Mikołaja. W czwartek, 6 grudnia już po raz 11 odbyły się Starotyskie Mikołajki.
Około czterdziestu osób w czerwonych stronach i czapkach przejechało na rowerach ulicami miasta, razem z samochodem Świętego Mikołaja. Kto spotkał ten korowód, miał szansę otrzymać od Świętego drobny słodki upominek.
W tym czasie na Rynku zgromadził się tłum dzieci od najmłodszych, do trochę starszych. Wiele z nich cierpliwie czekało w długiej kolejce, by spotkać się z Mikołajem, usiąść mu na kolanach i dostać prezent.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Foto: Eliza Madej

