Józef Skrzek zagra w kościele Marii Magdaleny

0
89

W niedzielę, 9 grudnia w kościele p.w. św. Marii Magdaleny odbędzie się ostatni w tym roku koncert z cyklu „Koncerty magdaleńskie” pod patronatem ks. proboszcza Janusza Lasoka. Tym razem publiczność będzie miała okazję wysłuchać improwizacji na instrumenty elektroniczne w wykonaniu znakomitego śląskiego instrumentalisty, lidera i założyciela legendarnej grupy SBB, Józefa Skrzeka. W trakcie koncertu swoimi improwizacjami organowymi popisze się inicjator cyklu „Koncertów magdaleńskich”, Henryk Jan Botor.
Koncert rozpocznie się o godz. 17. Wstęp wolny.