Wystawa w Bramie Słońca

0
151

Do końca listopada w galerii mieszczącej się w filii nr 13 Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Dmowskiego 33, Brama Słońca) można oglądać wystawę zdjęć Teresy Komander pod tytułem „Cmentarze i kirkuty”.
Ekspozycja jest rezultatem wieloletniej pracy fotograficznej Teresy Komander, która od lat odwiedza i utrwala zarówno duże nekropolie, jak i te małe, zapomniane.
Wstęp wolny. Zapraszamy!