VI Grand Prix Tychów: Zimowy bieg

0
111
Rozegrano pierwszą imprezę w ramach VI Grand Prix Tychów w biegach długodystansowych, organizowanych przez MOSiR we współpracy ze Stowarzyszeniem Promocji Lekkiej Atletyki oraz Klubem Biegacza 40-latek.
Zimowa aura nie przestraszyła wytrawnych biegaczy – w zawodach wzięło udział 89 zawodniczek i zawodników. Panie miały do pokonania 5 km, panowie – 10 km.
Jak powiedział Krzysztof Bieda, jeden z organizatorów imprezy: – Zawodnicy kończyli bieg zadowoleni, ale jak się to mówi po śląsku – uciorani w marasie jak pjeron…
Na podium stanęli: 1. Ewelina Howis 20:26, 2. Katarzyna Warzocha 22:31, 3. Edyta Łazarz 23:07 oraz 1. Piotr Pawłowski 36:38, 2. Jacek Seweryn 36:40 i Łukasz Walter 39:21.
Kolejny bieg – 25 listopada.