Jak poinformował MZUiM, w związku z kolejnym etapem przebudowy DK-1 od 1 października Obowiązują zmiany w organizacji ruchu w rejonie węzła Sikorskiego.
Istniejące zawężenie na ciągu głównym DK-1 wydłużone zostanie poza węzeł Sikorskiego (w obu kierunkach). Zawężona
zostanie łącznica południowo – wschodnia (kierunek od Bielska-Białej).
W rejonie zawężeń obowiązywać będzie ograniczenie prędkości. Umożliwi to Wykonawcy dalszą przebudowę elementów drogowych, w tym budowę ekranów akustycznych.
Planowane są dalsze czasowe zawężenia do jednego pasa ruchu jezdni głównych DK-1 oraz łącznic i ul. Sikorskiego. O terminach ich wprowadzenia MZUiM będzie informować na bieżąco.
Foto: Eliza Madej

