W ostatnim odcinku programu „Must be the Music. Tylko muzyka” wystąpiła tyszanka Raisa Misztela. Za wykonanie piosenki „Milion róż” dostała od jurorów trzy razy „tak”.
Raisa Misztela urodziła się na Ukrainie, ale od ponad 30 lat mieszka w Polsce. Uczy języka rosyjskiego w Zespole Szkół nr 1 w Tychach. Jej pasją od najmłodszych lat jest śpiewanie. Śpiewa po polsku i rosyjsku, tyszanie znają ją z licznych występów na terenie miasta.
Ostatnio Raisa pojawiła się w programie „Must be the Music”. W niedzielę (16.09) Telewizja Polsat wyemitowała trzeci z pięciu odcinków castingowych IV edycji muzycznego show. Potem będą jeszcze 4 półfinały i finał. Zwycięzca otrzyma 100 tys. złotych.
Tyszanka zaśpiewała po rosyjsku piosenkę „Milion róż” z repertuaru Ałły Pugaczowej i została bardzo pozytywnie oceniona przez jurorów. Otrzymała trzy głosy na „tak” – od Kory, Elżbiety Zapendowskiej i Wojtka „Łozo” Łozowskiego. Na nie był tylko Adam Sztaba. – To nie moje pokolenie, jest to estetyka zupełnie mi obca – uzasadnił swój głos. Pozostali członkowie jury nie szczędzili jednak pochwał. – Za pani urok, kobiecość i ciepło jestem na tak – mówiła Kora. – Śpiewa pani w stylizacji piosenek, na których się pani wychowała, z wielkim uczuciem i bardzo pięknie – to słowa Zapendowskiej.
Trzy razy „tak” daje tyszance szansę na udział w półfinałach, jednak o tym, jakie będą dalsze losy Raisy Miszteli w programie, dopiero się przekonamy. Ona sama mówi, że to nie wygrana jest dla niej najważniejsza. – Było tam wiele wspaniałych głosów, mnóstwo utalentowanej młodzieży, dlatego nie myślę o wygranej – mówi piosenkarka. – Ale to, co usłyszałam od jurorów, to dla mnie największa radość. Elżbieta Zapendowska powiedziała mi, że mam śpiewać tak jak śpiewam i się nie zmieniać, bo to jest mój styl. To dla mnie bardzo ważne. Śpiewam to, co kocham i te słowa mnie w tym utwierdziły.
Kolejny odcinek programu zostanie wyemitowany w Polsacie w niedzielę o godz. 20. Powtórkę odcinka z udziałem Raisy Miszteli można zobaczyć w sobotę o 15:15. A na stronie www.facebook.com/tylkomuzyka można obejrzeć występy wszystkich uczestników 3 odcinka „Must be the Music” i zagłosować na swoich faworytów. Polecamy występ tyszanki.
Foto: YouTube.com
Raisa Misztela urodziła się na Ukrainie, ale od ponad 30 lat mieszka w Polsce. Uczy języka rosyjskiego w Zespole Szkół nr 1 w Tychach. Jej pasją od najmłodszych lat jest śpiewanie. Śpiewa po polsku i rosyjsku, tyszanie znają ją z licznych występów na terenie miasta.
Ostatnio Raisa pojawiła się w programie „Must be the Music”. W niedzielę (16.09) Telewizja Polsat wyemitowała trzeci z pięciu odcinków castingowych IV edycji muzycznego show. Potem będą jeszcze 4 półfinały i finał. Zwycięzca otrzyma 100 tys. złotych.
Tyszanka zaśpiewała po rosyjsku piosenkę „Milion róż” z repertuaru Ałły Pugaczowej i została bardzo pozytywnie oceniona przez jurorów. Otrzymała trzy głosy na „tak” – od Kory, Elżbiety Zapendowskiej i Wojtka „Łozo” Łozowskiego. Na nie był tylko Adam Sztaba. – To nie moje pokolenie, jest to estetyka zupełnie mi obca – uzasadnił swój głos. Pozostali członkowie jury nie szczędzili jednak pochwał. – Za pani urok, kobiecość i ciepło jestem na tak – mówiła Kora. – Śpiewa pani w stylizacji piosenek, na których się pani wychowała, z wielkim uczuciem i bardzo pięknie – to słowa Zapendowskiej.
Trzy razy „tak” daje tyszance szansę na udział w półfinałach, jednak o tym, jakie będą dalsze losy Raisy Miszteli w programie, dopiero się przekonamy. Ona sama mówi, że to nie wygrana jest dla niej najważniejsza. – Było tam wiele wspaniałych głosów, mnóstwo utalentowanej młodzieży, dlatego nie myślę o wygranej – mówi piosenkarka. – Ale to, co usłyszałam od jurorów, to dla mnie największa radość. Elżbieta Zapendowska powiedziała mi, że mam śpiewać tak jak śpiewam i się nie zmieniać, bo to jest mój styl. To dla mnie bardzo ważne. Śpiewam to, co kocham i te słowa mnie w tym utwierdziły.
Kolejny odcinek programu zostanie wyemitowany w Polsacie w niedzielę o godz. 20. Powtórkę odcinka z udziałem Raisy Miszteli można zobaczyć w sobotę o 15:15. A na stronie www.facebook.com/tylkomuzyka można obejrzeć występy wszystkich uczestników 3 odcinka „Must be the Music” i zagłosować na swoich faworytów. Polecamy występ tyszanki.
Foto: YouTube.com

