Już w najbliższą niedzielę, 9 września odbędzie się IV Turniej Koszykówki Ulicznej Tychy 2012. Zawody tradycyjnie odbędą się na parkingu przed Halą Sportową przy al. Piłsudskiego. Organizatorem jest MOSiR Tychy.
Turniej rozpocznie się o godzinie 10 i będzie rozgrywany w ośmiu kategoriach: urodzeni w 2000 i młodsi (dziewczęta i chłopcy), urodzeni 1997-99 (dziewczęta i chłopcy), urodzeni 1994-96 (dziewczęta i chłopcy) oraz open (kobiety i mężczyźni). Warto podkreślić, że turniej w Tychach przybiera konwencję klasycznego streetballa tzn. rozgrywki będą się toczyły na bruku i na jeden kosz.
Zgłoszenia przyjmowane są do 7 września w Zespole ds. Sportu i Organizacji Imprez przy al. Piłsudskiego 12 lub pod numerem telefonu 032 325 71 32 do godziny 12 oraz w niedzielę od godziny 9.00 do 9.45. Jedna drużyna może liczyć maksymalnie cztery osoby.
Czas i system gry będą uzależnione od ilości zgłoszeń i zostanie podany w dniu turnieju. Dokładny regulamin – kliknij TUTAJ.
Przypomnijmy, że rok temu w trzeciej edycji rozgrywek wzięło udział 41 drużyn (29 męskich oraz 12 żeńskich) i blisko 160 zawodników oraz zawodniczek.
Turniej rozpocznie się o godzinie 10 i będzie rozgrywany w ośmiu kategoriach: urodzeni w 2000 i młodsi (dziewczęta i chłopcy), urodzeni 1997-99 (dziewczęta i chłopcy), urodzeni 1994-96 (dziewczęta i chłopcy) oraz open (kobiety i mężczyźni). Warto podkreślić, że turniej w Tychach przybiera konwencję klasycznego streetballa tzn. rozgrywki będą się toczyły na bruku i na jeden kosz.
Zgłoszenia przyjmowane są do 7 września w Zespole ds. Sportu i Organizacji Imprez przy al. Piłsudskiego 12 lub pod numerem telefonu 032 325 71 32 do godziny 12 oraz w niedzielę od godziny 9.00 do 9.45. Jedna drużyna może liczyć maksymalnie cztery osoby.
Czas i system gry będą uzależnione od ilości zgłoszeń i zostanie podany w dniu turnieju. Dokładny regulamin – kliknij TUTAJ.
Przypomnijmy, że rok temu w trzeciej edycji rozgrywek wzięło udział 41 drużyn (29 męskich oraz 12 żeńskich) i blisko 160 zawodników oraz zawodniczek.

