Dzisiaj, 6 września, zapraszamy wszystkich tyszan, którzy ukończyli 60. rok życia do Parku Miejskiego na plac „pod Żyrafę”. Tam, o godz. 10.00, rozpocznie się marsz z kijkami (nordic walking).
Kolejne spotkania: 20 września, 4 i 18 października oraz 15 i 29 listopada.
Przypomnijmy, cotygodniowe zajęcia w ramach „Aktywnych czwartków pod Żyrafą” są częścią kampanii Aktywni 60 plus. Więcej informacji na www.aktywni60plus.umtychy.pl

